Tata uczy synka gry w szachy

Moderator: Rafcik

Re: Tata uczy synka gry w szachy

Postprzez treePL » 10 gru 2019, 11:59

@korob

Tak jak napisałem w smsie, powtórzę jeszcze raz na ogólnym forum aby każdy wiedział.
Pan Robert który jest autorem strony szachydzieciom jest w/g mnie najlepszym instruktorem szachowym we Wrocławiu.
Syn bardzo dużo wynosił z zajęć i w ciągu miesiąca zrobił zauważalny progres.

Powody zmiany trenera:
1. Wcześniej chodził na zajęcia do Pana Krzysztofa K. (o tej samej godzinie) gdzie dobrze się bawił grając ze starszymi chłopakami (zero nauki, same blitze), polubił ich a oni jego i bardzo był od początku smutny że nie może tam dalej chodzić
2. Zajęcia z Panem Robertem były 1 na 1 gdzie nie było w ogóle gry tylko nauka co przynosiło świetne efekty ale nie dawało radości z gry
3. Na zajęciach wywierana była presja na synka (w/g mnie bardzo zdrowa, sportowa presja) dzięki czemu był skupiony i docierała do niego nauka ale potem źle to wspominał
4. Ostatecznie w dzień zajęć płakał i bał się iść na zajęcia "bo jak zrobię zły ruch to (...)"
5. Cieszę się z sukcesów syna ale nie one są dla mnie ważne, nie chce aby został mistrzem Wrocławia, Polski czy świata, wystarczy że będzie się dobrze bawił i uczył-rozwijał w tym samym czasie
6. Rozmawiałem z synem i możliwe że wrócimy do zajęć z Panem Robertem w przyszłym roku lub za dwa lata jeśli będzie chciał nas przyjąć oczywiście, bardzo możliwe że w przyszłych latach nie będzie konfliktu godzinowego pomiędzy zajęciami. Myślę że jeśli mógłby chodzić na zajęcia gdzie się może dobrze bawić to nie będzie miał nic przeciwko jeśli oprócz tego będzie chodzić na zajęcia gdzie się może czegoś nauczyć.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas Panie Robercie!
Ten mikołajkowy sukces to głównie Pańska zasługa.
treePL

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 138 razy
Ranking: 1376

Poprzednia strona

Powrót do Trening szachowy