Ślimak 2021 - umawianie się

Moderator: kolokwium

Re: Ślimak 2021 - umawianie się

Postprzez redjok » 22 lut 2021, 18:51

neil21 napisał(a):@Redjok
To może środa (24.02) godz. 20:00?

ok
redjok
Administrator

Podziękował : 560 razy
Otrzymał podziękowań: 652 razy
Ranking: 0
FICS: redjok

Postprzez kolokwium » 22 lut 2021, 20:35

kolokwium napisał(a):
kolokwium napisał(a):@ TreePL

Oprócz poniedziałku i weekendu mogę grać rano od 9:00 do 9:30. Oczywiście godziny to rozpoczęcie gry.
W weekend praktycznie od 10:00 do 17:00 (ewentualnie do 19:00) ale nie gwarantuję zabezpieczenia przy krótkim czasie podania terminu.
Proponuję wcześniej ustalić termin dla ewentualnych niespodzianek.

PS
Nie gram nocami.

Delikatna zmiana: sobota 27 lutego jest zajęta (ewentualnie tylko wieczorem w sytuacji skrajnej).

Z pewną nieśmiałością zaznaczam, że nie będę grał (jak już wspomniałem) z łapanki (nie gwarantuję zabezpieczenia przy krótkim czasie podania terminu). Oprócz turnieju istnieje jeszcze normalne życie (nawet z ograniczeniami COVID-19).
Na rozegranie partii jest 10 (dziesięć) dni (w tej rundzie terminarz złapał dwie sobotoniedzielki), a nie 2 (dwa) ostatnie z terminarza.
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
Piszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2402 razy
Otrzymał podziękowań: 2588 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Postprzez pablo1396 » wczoraj, 18:56

Tę rundę oddaję walkowerem. Nie mam jak grać. Pozdrawiam
pablo1396

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy
Ranking: 1400

Postprzez natalia_zz » dzisiaj, 16:48

@Krzysztof R
Musimy się umówić na partie. Ja ciągle czekam na odpowiedż.
natalia_zz

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez treePL » dzisiaj, 17:26

kolokwium napisał(a):
kolokwium napisał(a):
kolokwium napisał(a):@ TreePL

Oprócz poniedziałku i weekendu mogę grać rano od 9:00 do 9:30. Oczywiście godziny to rozpoczęcie gry.
W weekend praktycznie od 10:00 do 17:00 (ewentualnie do 19:00) ale nie gwarantuję zabezpieczenia przy krótkim czasie podania terminu.
Proponuję wcześniej ustalić termin dla ewentualnych niespodzianek.

PS
Nie gram nocami.

Delikatna zmiana: sobota 27 lutego jest zajęta (ewentualnie tylko wieczorem w sytuacji skrajnej).

Z pewną nieśmiałością zaznaczam, że nie będę grał (jak już wspomniałem) z łapanki (nie gwarantuję zabezpieczenia przy krótkim czasie podania terminu). Oprócz turnieju istnieje jeszcze normalne życie (nawet z ograniczeniami COVID-19).
Na rozegranie partii jest 10 (dziesięć) dni (w tej rundzie terminarz złapał dwie sobotoniedzielki), a nie 2 (dwa) ostatnie z terminarza.

Normalnie mogę grać tylko pn-czw 22.00 tobie niepasuje granie nocami.
--- ale ---
W przyszłym tygodniu od poniedziałku 01.03 mam tygodniowy urlop gdzie będę sam tylko z synem (będziemy na MP U10) i mam do dyspozycji prawie cały dzień o dowolnej godzinie. Więc jeśli się zgodzi organizator proponuję przyszły tydzień, dowolny dzień dowolna godzina.
treePL

Podziękował : 72 razy
Otrzymał podziękowań: 143 razy
Ranking: 1376

Postprzez Krzysztof R. » dzisiaj, 17:51

natalia_zz napisał(a):@Krzysztof R
Musimy się umówić na partie. Ja ciągle czekam na odpowiedż.

Z faktu braku możliwości dogadania się co do terminu gry (m.in. przez moją słabą dyspozycyjność) oddaję partię walkowerem
Krzysztof R.

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 279 razy
Ranking: 1660

Postprzez kolokwium » dzisiaj, 18:38

treePL napisał(a):Normalnie mogę grać tylko pn-czw 22.00 tobie niepasuje granie nocami.
--- ale ---
W przyszłym tygodniu od poniedziałku 01.03 mam tygodniowy urlop gdzie będę sam tylko z synem (będziemy na MP U10) i mam do dyspozycji prawie cały dzień o dowolnej godzinie. Więc jeśli się zgodzi organizator proponuję przyszły tydzień, dowolny dzień dowolna godzina.

W poniedziałek 1 marca, to będzie runda 7 (ostatnia). Jako iż nie można dopasować terminu, proponuję remis techniczny
VIII 1. d. Sędzia za zgodą zawodników, jeżeli są trudności w ustaleniu satysfakcjonującego terminu rozgrywki, może zdecydować o ustaleniu wyniku partii na remis (tzw. techniczny remis).

PS
Pomijam odzew na 4 dni przed końcem rundy. :?
Kiedyś grałem dla kategorii, teraz dla przyjemności; sędzia szachowy FA Tomasz Ptaszyński mój blog
Piszę poprawnie po polsku.
kolokwium
Moderator

Podziękował : 2402 razy
Otrzymał podziękowań: 2588 razy
kurnik.pl: tpp
FICS: tepepe

Poprzednia strona

Powrót do Turnieje i konkursy Forumowe