Czarturanga - Demon_Szybkości Mecz szachowy

Moderator: kolokwium

Mecz zakonczy sie (punkty meczowe):

1) ogromną wygraną demona (20-0)
2
7%
2) wygraną demona (12-8)
1
3%
3) remisem
4
13%
4) wygraną Czaturangi (12-8)
11
37%
5) ogromną wygraną Czaturangi (20-0)
12
40%

Razem głosów : 30

Re: Czarturanga - Demon_Szybkości Mecz szachowy

Postprzez MaurycyHawran » 21 sie 2011, 09:02

Trzeba demona_szybkości zrozumieć. W co drugim poście pisze, że gra z siłą 1800-1900, więc skoro ktoś go leje do zera, to musi mieć ponad 2200, bo inaczej bajkowy świat demona legnie w gruzach :( .
A te jego wymarzone 2000 na FICS to tyle co nic, ot przeciętna dwójeczka, których na FICS z takim rankingiem jest multum. On nie potrafi zrozumieć, że ranking startowy na FICS wynosi 1200, więc logiczne jest, że mniej więcej te 200 pkt. od rankingu "fisowego" należy odjąć, by móc porównywać to z elo, ale po co... Lepiej mówić, że 2000 na FICS to 2000 elo

Kiepsko znam FICS, ale twierdzenia demona o sile własnej na poziomie 1800-1900 znam i muszę stwierdzić, że dawno to już zostało brutalnie zweryfikowane. A że się tego nadal trzyma? Cóż, trzeba mieć w życiu jakiś punkt zaczepienia.
Długo szukałem tematu o meczu lk85-demon i w końcu znalazłem i można dużo napisać, ale na pewno nie:
W meczu ze mną ta sama cecha sprawiła, że go lekko przegrałeś - upartość oraz stałe trzymanie się jednego bez względu na siłę argumentów.

Napiszę więcej, wynik wskazywał na coś przeciwnego.

Jedynym rozsądnym wyznacznikiem są wyniki z gier turniejowych w realu. Propozycję rozgrywania 100 partii przez net uważam za śmieszną i nie świadczącą o dojrzałości.
Elo 1900, gram na 1600
MaurycyHawran

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 23 razy
Ranking: 1800
kurnik.pl: MaurycyHawran

Re: Czarturanga - Demon_Szybkości Mecz szachowy

Postprzez ŁowcaAndroidów » 21 sie 2011, 09:17

Zamknąć temat bo robi się bałagan. Jeśli ma mi się Tomasz podkładać to niech gra ze swoimi padawanami z internetu. Ja odpadam. Nie będzie już więcej partii.
Demon nie umawiaj się za mnie na mecze, nie pisz o mnie w kłótniach ze swoimi hejterami. Masz coś do mnie napisz Priva - Na pewno odpisze przy butelce piwa.
"Jednym z najważniejszych elementów współczesnej strategii jest ograniczenie działania jednej z lekkich figur przeciwnika" A.K.
ŁowcaAndroidów
Moderator

Podziękował : 307 razy
Otrzymał podziękowań: 559 razy
Ranking: 2286
FICS: MlodyBog

Poprzednia strona

Powrót do Turnieje i konkursy Forumowe