Udzielę zajęć szachowych :)

Moderator: mrozik

Regulamin działu
Forum szachowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń w dziale Bazar.
Forum szachowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawierane transakcje/umowy
oraz nie odpowiada w żaden sposób za oferujących, oferty i ich realizację.

Jakakolwiek oferta musi być opatrzona prawdziwymi danymi osobowymi, a zwłaszcza imieniem
i nazwiskiem, adresem mailowym lub numerem telefonu.
Firmy powinny podać numer nip lub regon!

Udzielę zajęć szachowych :)

Postprzez LegendarnyAfrajox » 16 gru 2021, 15:00

Witam forumowiczów. Z chęcią udzielę zajęcia w formie online. Mój najwyższy ranking online to 2399, obecnie okolice 2350. Ranking Fide 1509, co wynika niestety z tego że nie grałem za dużo w turniejach, lecz od stycznia zamierzam trochę pojeździć i zdobyć tytuł CM (najpewniej w jakiejś formie będę relacjonował o tym, myślę o wątku na forum/swoim blogu/ewentualnie youtube). Mam bogatą bazę literatury szachowej oraz opracowań debiutowych. Miałem już jednego ucznia który w rok z 1660 osiągnął poziom 2230 na lichess, dlatego uważam że jestem w stanie zagwarantować Ci możliwie szybki rozwój. Więcej informacji i kontakt -> https://www.e-korepetycje.net/pioneczkowy/szachy . Z szachowymi pozdrowieniami!
future gm
LegendarnyAfrajox

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Ranking: 1385

Powrót do Bazar