Czy należałoby dać bana użytkownikowi barbara1570 ?

Moderator: mrozik

Czy należy zbanować użytkownika barbara1570 ?

Ankieta zakończyła się 23 sty 2012, 16:31

Tak
17
68%
Nie
8
32%

Razem głosów : 25

Re: Czy należałoby dać bana użytkownikowi barbara1570 ?

Postprzez ŁowcaAndroidów » 16 sty 2012, 20:23

Władek a Ty nie możesz ogarnąć jakoś swoich postów aby dało się to czytać? Dodawaj polowe mniej a w lepszej "jakości" i nikt nie będzie mieć pretensji. Przecież tego co piszesz nie da się czytać - oczy bolą, bez sensu podane rozwiązania itd. Na tym forum istnieje przeglądarka partii/ ustawień i chyba ktoś już zwracał Tocie uwagę, że Twój sposób jest kiepski?!
"Jednym z najważniejszych elementów współczesnej strategii jest ograniczenie działania jednej z lekkich figur przeciwnika" A.K.
ŁowcaAndroidów
Moderator

Podziękował : 306 razy
Otrzymał podziękowań: 547 razy
Ranking: 2286

Postprzez barbara1570 » 16 sty 2012, 20:31

---
Przegladarka nie nadaje sie do problemow szachowych. tylko do studiow wielochodowych z jednym wariantem.
Szkoda ze instruktor jeszcze tego nie rozumie.
barbara1570

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Ranking: 2100

Postprzez thinkerteacher » 16 sty 2012, 20:40

Proponuje rozszerzyć zmianę i wpisać forum szachowo-kompozytorskie: wydzielić drugą część dla kolegi Władka i po sprawie. Nie trzeba będzie zmarnowanych 5 lat Maurycego :D :P.

PS. Szczerze mówiąc to po niektórych użytkownikach nie spodziewałem się takiego zachowania o_O :crazy: :wall: :o. Być może warto napisać skrypt, który AUTOMATYCZNIE będzie przenosił posty Władka na drugą część forum: i wtedy zarówno wilk syty jak i owca cała. Nie wiem nad czym tyle zadymy robicie chłopy! Zamiast do diagramów, to na forum się wyprówacie! :lol2: :crazy:
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Podziękował : 8018 razy
Otrzymał podziękowań: 1104 razy
Ranking: 1000
FICS: NokiaTwenty

Postprzez MaurycyHawran » 16 sty 2012, 20:56

Coś Ci się Chlewicki pomyliło. Ban dla władka to nie za kompozycję szachową. Tylko za to, że wchodzi z nimi tam, gdzie go nie chcą.

A thinker sugeruje skryptów pisanie. Jakby na każdym forum trolle dostawałyby podobne przywileje, to byłoby ich 99% plus admini.
Elo 1900, gram na 1600
MaurycyHawran

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 23 razy
Ranking: 1800
kurnik.pl: MaurycyHawran

Postprzez redjok » 16 sty 2012, 21:26

przemo napisał(a):Panowie Administratorzy człowieka dorosłego poznaje się po podejmowanych decyzjach. Chyba jesteście dorośli więc co to za ankieta? Macie problem z użytkownikiem to podejmujecie działanie (np. ban) i tyle w temacie, po co robić jakąś szopkę?

Biorę pełną odpowiedzialność za ten temat (ankietę).
Gdyby to ode mnie zależało to barbara1570 już dawno znalazłby się poza burtą jednak forum należy do społeczności szachowej i chciałem wsłuchać się w jej głos.
Po szybkim banie to przemo byłby zapewne pierwszym obrońcą przed faszystowską nagonką ;)

Chlewicki Twoja wypowiedź poniżej poziomu - wstyd !

Dla obrońcy demona mam propozycję - niech zaprosi barbarę1570 (Władka - jak kto woli) na swojego bloga. Będzie idealnie.

Mam poszanowanie dla wartościowych rzeczy i tak jak chętnie zapłaciłbym aby nie widzieć wspisów barbary1570 tak dwa razy tyle zapłaciłbym myllyniemiemu za jego posty. Nadworny kompozytor moze być tylko jeden... bo ten drugi to...

Trzeba przeciąć ten wrzód raz na zawsze ale do tego potrzeba aprobaty zdecydowanej większości (około 70% na tak)
redjok
Administrator

Podziękował : 421 razy
Otrzymał podziękowań: 495 razy
Ranking: 1800
kurnik.pl: redjok
FICS: redjok

Postprzez Daniel » 16 sty 2012, 21:48

Zawsze można kliknąć na "Dodaj do wrogów" - i postów Władka nie będziecie widzieć. Proste. I nie trzeba banować.
Daniel

Podziękował : 201 razy
Otrzymał podziękowań: 318 razy

Postprzez oktawnal » 16 sty 2012, 22:36

Niby pan Władek nie robi nic złego-wczepia diagramy. Najpierw nie zwracałem zbytnio uwagi na czytelnosc owych diagramów, ale jak sie popatrzy tak troche na inne wypowiedzi (w których obecne sa diagramy) to od tych zadań czuje takie odrzucenie.Nie sa zbyt czytelne,jakby były rzucone ot,tak.No Czaturanga o tym wspomniał o godz. 19:23 . Na forumowym edytorze lepiej widac te diagramy niz przez chessvideos . A raczej przez to 2-gie szybciej nie jest,prawda ?? Nie mam zdania na TAK lub NIE, poniewaz ostatnio nie mam zbyt czasu przegladac forum ;/
Dobra partia nie jest zła
oktawnal

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Ranking: 1512
kurnik.pl: okti1800

Postprzez rutra » 16 sty 2012, 22:57

Na jednym forum stwierdzono, że te posty nic nie wnoszą, a tylko śmiecą (ktoś chce rozwiązywać dwuchodówki to ma od tego różne strony, lub dział kompozycja, ale nie kilka tematów na raz).

Na początku chwilę pomyślałem. A możeby tak udostępnić władkowi tylko jeden dział na forum, tylko jeden temat i nie pokazywać go w "Nieprzeczytane posty". Ale w sumie tyle razy już złamał regulamin, że możnaby było dać bana.
rutra

Podziękował : 1608 razy
Otrzymał podziękowań: 1997 razy
Ranking: 1670

Postprzez thinkerteacher » 16 sty 2012, 23:01

Według mnie to jest jakaś ustawka: ŻADEN TEMAT w tym roku nie będzie miał tak dużej ilości postów w tak krótkim czasie. Nie wierzę, że to idzie na serio - pytanie tylko kto i po co sobie robi jaja?!
Uważam, że nie będzie 70% na tak. Pewnie 60-65%, ale nie 70%. Poza tym nie wiem jakim problemem jest przenoszenie postów Władka, skoro są one użyteczne. Można też dodać do "ingoruj" (wrogów) i po ptakach. Jak nie wiadomo o co chodzi, to idzie o kasiorę ;) :D :lol2:
Jeśli komuś nie przeszkadza poziom wpisów, to zapraszam na bloga dla amatorów, fuszerów i lajkoników szachowych: http://beginnerchessimprovement.blogspot.com
Od 2015 roku w końcu definitywnie zakończyłem przygodę z szachami - please do not ask me why ;)
thinkerteacher

Postprzez Baro » 16 sty 2012, 23:08

thinkerteacher napisał(a):Według mnie to jest jakaś ustawka: ŻADEN TEMAT w tym roku nie będzie miał tak dużej ilości postów w tak krótkim czasie. Nie wierzę, że to idzie na serio - pytanie tylko kto i po co sobie robi jaja?!
Uważam, że nie będzie 70% na tak. Pewnie 60-65%, ale nie 70%. Poza tym nie wiem jakim problemem jest przenoszenie postów Władka, skoro są one użyteczne. Można też dodać do "ingoruj" (wrogów) i po ptakach. Jak nie wiadomo o co chodzi, to idzie o kasiorę ;) :D :lol2:

Pomijając całą resztę argumentów - wstawianie diagramów zadaniowych w każdym temacie jest zabronionym przez regulamin
off-topem. Za łamanie regulaminu należą się ostrzeżenia, a następnie bany.

No i użyteczne? Dla mnie - szachisty dość słabego, ale wciąż się rozwijającego - czyli przeciętnego użytkownika naszego forum nie mają żadnej użyteczności.
Baro

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Ranking: 1786
kurnik.pl: barsz
FICS: BaroChessMaster

Postprzez thinkerteacher » 16 sty 2012, 23:19

Nie no Baro... tu po bandzie jedziesz. Masz 3 kategorię, jesteś w szachowym przedszkolu i walisz o sobie "dość słaby szachista"??! Myślę, że gdybyś był słaby to byś nie wygrał meczu ze mną, a dzięki rozwiązywaniu diagramów udało ci się ustawić mnie nieźle w meczu. Bez pomocy Władka byłbyś w żłobku szachowym i i uczyłbyś się pól szachownicy na pamięć oraz pojęcia mata, mata pomocniczego i samomata. Więc lepiej doceń mistrza, bo byś sam nie był w stanie mnie zmłócić :).

PS. Jak mają mieć użyteczność skoro ich nie rozumiesz i nie chcesz ich zrozumieć (zgłębić, itp.)? To równie dobrze język chiński nie ma dla ciebie (oraz innych) użyteczności. Czyli co? Zniszczyć język chiński i całą kulturę, książki, filmy i resztę?
thinkerteacher

Postprzez Baro » 16 sty 2012, 23:25

Nie grałem z tobą meczu ;) Mylisz mnie z kolegą Brelo.

A co do drugiej części twojej wypowiedzi - tak, język chiński jest dla mnie nie użyteczny. Podobnie jak diagramy. Nie wnioskuje o zniszczenie ani jednego ani drugiego. Jednak gdyby ktoś wstawiał w każdym poście wykłady o chińskiej gramatyce lub ściągawki z chińskiej pisowni, a w razie krytyki ignorował i robił to dalej bądź obrażał krytykujących to domagałbym się banana ;)
Baro

Postprzez thinkerteacher » 16 sty 2012, 23:30

A jakby ktoś mówił rzeczy NIEWYGODNE dla innych, to byłoby to obrażanie czy nie? ;). Jakby forum było piękne i każdy by innemu wchodził do głowy, to by nie było takich fantastycznych dyskusji jak ta czy Władkowi dać pomarańczę czy banana :D

PS. Sorry, myślałem, że ten Brelo to nowsza wersja Baro ;). Zwracam humor :)
thinkerteacher

Postprzez jasne » 16 sty 2012, 23:33

redjok napisał(a):Trzeba przeciąć ten wrzód raz na zawsze ale do tego potrzeba aprobaty zdecydowanej większości (około 70% na tak)

większość parlamentarna wynosi pow.50% natomiast większość kwalifikowana -uprawniająca do zmian w najwyższej rangi akcie prawnym -Konstytucji wynosi jedynie 66 % zaś na forum do "zdecydowanej większości" potrzeba 70% wow :D
Ostatnio edytowany przez jasne 16 sty 2012, 23:37, edytowano w sumie 2 razy
"kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem
nieważne jak dobrze zagrasz - gołąb i tak poprzewraca figury, narobi na szachownicę i jeszcze będzie dumny z wygranej "
demotywatory.pl
jasne

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 306 razy
Ranking: 2000
kurnik.pl: piwojasne

Postprzez Baro » 16 sty 2012, 23:33

Mówienie rzeczy niewygodnych nie jest obrażaniem . Ale nie O to chodzi w tej dyskusji. A z tym drugim to się zgadzam - na każdym forum musi być ktoś komu grozi ban - inaczej nie byłoby zabawy ;)
Baro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje, pomysły i propozycje