www.szachista.com = ścieki

Moderator: mrozik

www.szachista.com = ścieki

Postprzez Szachowy Joee » 20 cze 2017, 19:11

http://www.szachista.com/ftopic-3946-da ... asc-0.html

miałem z pewnym osobnikiem w pewnej kwestii wymianę zdań, którą wygrałem merytorycznie, i ta osoba teraz nie mogąc się z tym pogodzić trolluje/hejtuje mnie bez końca, a na moje skargi do moderatora, forumowiczów, a nawet właściciela, jest tylko bydlęca znieczulica i brak reakcji w stosunku do tego osobnika. Chciałbym niniejszym poinformować, że forum www_szachista_com sięga poziomu ścieków.
Szachowy Joee

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Ranking: 0

Re: www.szachista.com = ścieki

Postprzez soplek » 27 cze 2017, 10:02

Ale po co tutaj o tym piszesz? Podaj go na policję, że Cię wyzywa i przestanie być taki pewny siebie :P
soplek

Otrzymał podziękowań: 0 raz
kurnik.pl: dobatel

Postprzez Szachowy Joee » 28 cze 2017, 15:48

Piszę po to, żeby ludzie z szachowe.pl wiedzieli co wyprawia forum konkurencyjne i żeby wyrazili dezaprobatę dla tamtego forum, jednocześnie promuję szachowe.pl i mam nadzieję, że tutaj takiego czegoś nie ma.

Co do policji/sądu, to nie wiem po co to piszesz, bo nie ma sensu takie zgłaszanie przez szarego kowalskiego ponieważ zostanie to umorzone z racji małej szkodliwości czynu, musiałbym być osobą publiczną i dowieść, że szkalowane jest moje dobre imię i wizerunek, wskutek czego może podupaść moja reputacja i/lub mogę ponieść straty finansowe/materialne.
Szachowy Joee

Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Daniel » 29 cze 2017, 08:07

Forum szachisty już od dobrych paru lat praktycznie istnieje tylko w teorii... kiedyś i my tam pisaliśmy, ale zrezygnowaliśmy, powodem upadku forum były niestety diagramy pewnego forumowicza. Sama idea diagramów skądinąd bardzo słuszna, niestety tam zostały wykorzystane do spamowania gdzie popadnie... a jak jest tam dziś? wpisy czerwcowe są ledwie w dwóch wątkach...
Daniel

Podziękował : 175 razy
Otrzymał podziękowań: 290 razy

Powrót do Informacje, pomysły i propozycje