Turniej Tematyczny L, GAMBIT TATE

Moderatorzy: redjok, kolokwium, mol_ksiazkowy

Re: Turniej Tematyczny L, GAMBIT TATE

Postprzez sitta » 09 mar 2011, 19:13

"Szkoda, że nie było solnych zawodników" - napisał kolega Demon. :lol2: Czyżby pan nie widział że wygrał pan ze mną przegraną końcówkę? :twisted: Gdybym nie zagrał 36 ... e3 tylko np Ke7 to wynik partii byłby inny. Nie można grać Gxf5 Gxf5 Kxf5 z uwagi na ... e3. Niestety byłem w tedy w nie najlepszej dyspozycji i popsułem tą partię wymieniając gońce, co było bezpośrednią przyczyną porażki. Ostatnią partię już w ogóle puściłem z kolegą munoz już w 11 ruchu podwalając figurę...
sitta

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 1781
kurnik.pl: sitta

Re: Turniej Tematyczny L, GAMBIT TATE

Postprzez demon_szybkosci » 10 mar 2011, 01:46

Nie solnych, tylko solidnych. Nie jednego czy dwóch tylko 5-6 ;) :). Jeśli było 5-6 solidnych (tzn. takich, którzy są w stanie wygrywać ze mną mecze na 20-30min na zawodnika) zawodników to sypię głowę popiołem i zwracam humor.

Waldi! Więc dystansu i spokoju :). Nikt nie napisał, że jesteś słaby czy że miałem z Tobą lekką partię :). A to, że niebawem będę cię młócił to inna bajka ;) :).
No i na koniec: nie zawsze gra się tak jakby się chciało. Nie każdy jest robotem, nie? I tak bez formy jesteś o połowę lepszy niż ja z formą :). Zapraszam do Ligii FICS, a wtedy jak trafię na ciebie w kojarzeniu to będzie okazja się policzyć ;) :)
demon_szybkosci

Poprzednia strona

Powrót do Turnieje Tematyczne