III Oficjalny Mecz Międzyforumowy

Moderator: kolokwium

Re: III Oficjalny Mecz Międzyforumowy

Postprzez hektor » 14 cze 2011, 19:28

Uważam, że powinniśmy wystawić jak najsilniejszy skład, aby chwała była nasza! Ale nie wykluczajmy przy tym nikogo. Na forum jest wielu doskonałych szachistów.
"Wojna i miłość są dwiema jedynymi rzeczami, dla których rodzić się i żyć warto." Henryk Sienkiewicz
"Tam, gdzie książki palą, niebawem także ludzi palić będą." Heinrich Heine

Obrazek
hektor

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 103 razy
Ranking: 1980
kurnik.pl: hektor1983
FICS: gutierez

Postprzez demon_szybkosci » 14 cze 2011, 19:33

O ile mi wiadomo to walka (mecz) będzie prowadzona na 6 albo max na 7 deskach. Dlatego warto mieć 8 osób (w tym 1-2 na rezerwie, gdy coś wypadło), tak aby móc dzielnie stawić opór ;) :). Trzymam kciuki, że pokażecie na co waś stać panowie! :)
demon_szybkosci

Postprzez bezimienny » 14 cze 2011, 19:37

mua zgłasza sie
Przybyłem, zobaczyłem, zmasakrowałem: PMPJ C15; Festiwal im. Mieczysława Najdorfa C; Wice-mistrzostwo Europy do 16 lat w Blitzu
bezimienny

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Ranking: 2000

Postprzez Baro » 14 cze 2011, 20:37

Jeżeli aż 8 osób, to myślę mogę się zgłosić :) Szachy aktywne to moja specjalność, więc myślę że na ławce rezerwowych się zmieszczę :D
Baro

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Ranking: 1786
kurnik.pl: barsz
FICS: BaroChessMaster

Postprzez Vishy » 14 cze 2011, 22:08

demon_szybkosci napisał(a):Chyba już pełny skład macie, więc teraz ustalcie datę spotkania, czas (na partie) i miejsce. Mam nadzieję, że jak wygracie to nie będzie znowu schizów (jak było niegdyś). I pamiętajcie, aby nie grać za szybko, bo dostaniecie dyskwalifikacje za niesportową postawę i mecz zostanie anulowany (jako walkower)!

Panie kolego!

Nie obracaj Pan kota ogonem, jak pewien polityk, gdy chce mus się seksu. Prawda jest chyba trochę inna. W ramach bardziej obiektywnego osądu sugeruję zaznajomienie się z tym postem.
Vishy

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Ranking: 0

Postprzez ŁowcaAndroidów » 14 cze 2011, 23:37

Widzę, że zebrało się wielu śmiałków do grania meczu z forum szachisty. Czekam na chętnych jeszcze do czwartku 16.06.2011 do godziny 23:59. Wtedy to uruchomimy ankietę w której wybierzemy 7 zawodników do meczu z Szachistą.
Zachęcam Moderatorów i innych rzeźników >2200 aby wsparli drużynę szachowe.pl :)
"Jednym z najważniejszych elementów współczesnej strategii jest ograniczenie działania jednej z lekkich figur przeciwnika" A.K.
ŁowcaAndroidów
Moderator

Podziękował : 305 razy
Otrzymał podziękowań: 542 razy
Ranking: 2286

Postprzez redjok » 15 cze 2011, 08:55

Zgłaszam się :)
redjok
Administrator

Podziękował : 411 razy
Otrzymał podziękowań: 487 razy
Ranking: 1800
kurnik.pl: redjok
FICS: redjok

Postprzez ŁowcaAndroidów » 15 cze 2011, 09:14

Czy skład wybierzemy na zasadzie ankiety (tak jak sugerowałem 2 piętra wyżej) czy na zasadzie rankingu forumowego?
Zapraszam do dyskusji
"Jednym z najważniejszych elementów współczesnej strategii jest ograniczenie działania jednej z lekkich figur przeciwnika" A.K.
ŁowcaAndroidów
Moderator

Postprzez redjok » 15 cze 2011, 10:14

Jestem za ankietą
redjok
Administrator

Postprzez ŁowcaAndroidów » 15 cze 2011, 10:23

W takim razie jutro w nocy puszczamy ankietę. Zostało jeszcze trochę czasu na zgłoszenie się do tej szachowej batalii (brakuje lidera - rzeźnika 2200+) aby poprowadził nasze forum do zwycięstwa. :)
ŁowcaAndroidów
Moderator

Postprzez hektor » 15 cze 2011, 10:25

Również jestem za ankietą, ale przeraża mnie termin. Proponuję aby termin meczu był ustalony pomiędzy dwoma forami, a nie poprzez tylko szachista.com, co jak widzę Marcinos na w/w wskazuje właśnie na tą datę. Baa, jesli byłby ten 26.06. to chyba w godz. 12:00 - 14:00. Chodź pewnie podane prze zemnie godziny będą niedopuszczalne.

Ciesze się, że redjok zadeklarował swoją chęć, bo już myślałem, że będziemy zdziesiątkowani wakacjami i urlopami. Liczę, że demon przestanie pisać frazesy i wspomoże drużynę.

Co mówić dalej... Zebrać dream team. Jak wygramy trzeci mecz, to wynika sam będzie mówił za siebie. przypomnę tylko, ze jest 1-1.
"Wojna i miłość są dwiema jedynymi rzeczami, dla których rodzić się i żyć warto." Henryk Sienkiewicz
"Tam, gdzie książki palą, niebawem także ludzi palić będą." Heinrich Heine

Obrazek
hektor

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 103 razy
Ranking: 1980
kurnik.pl: hektor1983
FICS: gutierez

Postprzez ŁowcaAndroidów » 15 cze 2011, 10:40

Mi również średnio pasuje 26.06 (poprawiny po weselu).
Za to następny dzień jak najbardziej.
ŁowcaAndroidów
Moderator

Postprzez redjok » 15 cze 2011, 11:26

26.06 to w zasadzie tak jak każdy inny dzień po godzinie 20.
Chciałby zauważyć, że każda inna pora (typu 12.00) może postawić mój udział pod znakiem zapytania.

hektor napisał(a):Liczę, że demon przestanie pisać frazesy

To niestety daremne nadzieje ;)

Postuluję aby wydłużyć okres zapisów.

Listę śmiało można zamknąć koło 20-21.06 (w odniesieniu do wspomnianego terminu 26.06 jest jeszcze sporo czasu) zakładam, że jeszcze kilku walecznych graczy zasili nasze szeregi.
redjok
Administrator

Postprzez demon_szybkosci » 15 cze 2011, 11:45

hektor napisał(a):Również jestem za ankietą, ale przeraża mnie termin. Proponuję aby termin meczu był ustalony pomiędzy dwoma forami, a nie poprzez tylko szachista.com, co jak widzę Marcinos na w/w wskazuje właśnie na tą datę. Baa, jesli byłby ten 26.06. to chyba w godz. 12:00 - 14:00. Chodź pewnie podane prze zemnie godziny będą niedopuszczalne.

Ciesze się, że redjok zadeklarował swoją chęć, bo już myślałem, że będziemy zdziesiątkowani wakacjami i urlopami. Liczę, że demon przestanie pisać frazesy i wspomoże drużynę.

Co mówić dalej... Zebrać dream team. Jak wygramy trzeci mecz, to wynika sam będzie mówił za siebie. przypomnę tylko, ze jest 1-1.

:idea: Bardzo chcę wspomóc NASZĄ drużynę, dlatego zdecydowałem, że nie zagram. Mają grać najlepsi, a nie kalecy, którzy nie mają pojęcia o grze (albo są w beznadziejnej formie). Dlatego grajcie beze mnie (i się mną nie przejmujcie). Ja już swoje sobie pograłem, więc chętnie zobaczę jak inni sobie radzą. Jest tylu chętnych, że spokojnie beze mnie sobie poradzicie. Nawet znacznie lepiej niż ze mną.

Tak więc wybierajcie termin, ustalajcie skład i.... DO BOJU!!!! :twisted: :devil: :D

PS. "Choć" (chociaż), "przeze mnie" (przede mną, itp.).
demon_szybkosci

Postprzez Houdini » 15 cze 2011, 11:50

Ja Mogę zagrać
Obrazek
Houdini

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Ranking: 1600
kurnik.pl: Brak
FICS: Houdinix
Playchess: Brak