Nauczanie

Nauczanie

Postprzez Tomaszachista » 03 gru 2019, 10:12

Witam,

Czy są nauczyciele/instruktorzy, którzy nauczają szachów w przedszkolu, szkole i chcieliby się wymienić doświadczeniem?
Mam tu na myśli kontakt przez internet, ale również na żywo jeśli byłaby taka chęć.

Pozdrawiam
Tomaszachista

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy
Ranking: 0

Re: Nauczanie

Postprzez korob » 04 gru 2019, 13:05

Tomaszachista napisał(a):Witam,
Czy są nauczyciele/instruktorzy, którzy nauczają szachów w przedszkolu, szkole i chcieliby się wymienić doświadczeniem?
Mam tu na myśli kontakt przez internet, ale również na żywo jeśli byłaby taka chęć.
Pozdrawiam

Obecnie uczę szachów w 2 szkołach podstawowych. Są to zajęcia pozalekcyjne w ramach pracy w Młodzieżowym Domu Kultury. Prowadzę również zajęcia pozalekcyjne w innej placówce oświatowej. Robię to zawodowo jako nauczyciel od 1980 roku, a wcześniej przez kilka lat prowadziłem zajęcia jako szachowy instruktor lub jako wolontariusz. W latach 1981-2019 prowadziłem jako nauczyciel lekcje przedmiotu szachy w wielu szkołach.
Zebrane doświadczenia próbuję wykorzystać podczas pracy nad moją stroną internetową.
Polecam Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl - https://szachydzieciom.pl
korob

Podziękował : 210 razy
Otrzymał podziękowań: 244 razy
Ranking: 2119

Powrót do Dla nauczycieli